אימון אישי עסקי מיועד לאנשים המעוניינים ללמוד כיצד לנהל את העסק שלהם בצורה יעילה וריווחית. אימון אישי עסקי הוא אחד התחומים הנפוצים ביותר בתחום באימון האישי (קואצינג) בגלל היכולות להכניס אותו לתבניות מעשיות, להגדיר יעדים ומטרות ברורות ולהתוות תוכנית פעולה מעשית.

אימון אישי עסקי

אימון אישי עסקי

אימון אישי עסקי – כיצד זה מתבצע?

אנשים רבים הם אנשי מקצוע מעולים, אבל כאשר הם מחליטים לצאת לדרך עצמאית ולהקים עסק משלהם בתחום בו יש להם ניסיון ומיומנות רבה, הם נתקלים בבעיית הניהול של העסק שלהם. שכירים רבים שנחשבים לאנשי מקצוע טובים אינם מבינים כי ניהול עסק הוא תחום מקצועי בפני עצמו ורבים נכשלים כעצמאיים בדיוק בתחום זה.

אימון עסקי מעניק למתאמנים כלים לניהול נכון ולהצלחת העסק בהתאם ליכולות האישיות, המשאבים שלהם והחסרונות שלהם. אימון עסקי עוסק בהווה עם המבט לעתיד על ידי הצבת יעדים קרובים ורחוקים ותוכנית אימון מעשית הכוללת משימות יומיות, שבועיות וארוכות טווח על מנת לעמוד במשימה.

מי זקוק לאימון אישי

אימון אישי מיועד לכל מי שיש לו קשיים בניהול העסק שלו מהבחינות הבאות:

  • ניהול פיננסי
  • שיווק
  • מכירות
  • ניהול כוח אדם

מאמנים אישיים עסקיים הם לרוב אנשים שהיתה להם קריירה ארוכת שנים בתחומי הניהול והכלכלה והם בעלי ניסיון רב בכל אלה. באמצעות כלי אימון שהם רוכשים בעת ההכשרה המקצועית שלהם, מסוגלים מאמנים אלה להציע למאומן דרכי פעולה מעשיים תוך התוויית תוכנית פעולה מעשית לניהול יעיל ומוצלח של העסק שלו. המאמן מלווה את המאומן בכל שלבי האימון שכולל מספר פגישות אישיות וכן ליווי טלפוני רציף לאורך התקופה כולה. גם לאחר סיום תקופת האימון ממשיכים רוב המאמנים לשמור על קשר עם המאומנים שלהם ולעזור בהמשך הדרך בכל מה שנדרש.