adamsharon הלוואות חוץ בנקאיות

משיכת מזומן כרטיס חוץ בנקאי

מידע על משיכת מזומן כרטיס חוץ בנקאי

במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה עליך למשוך מזומן ללא כרטיס החיוב שלך. ישנן מספר שיטות לעשות זאת; כתיבת המחאה או שימוש בכספומט ללא כרטיסים הן שתי אפשרויות.

שיטות אלו חסרות את הנוחות של השימוש בכרטיס החיוב שלך, אך הן יכולות לספק גישה מהירה וללא מאמץ לכסף. שים לב לכל עלויות או מגבלות הקשורות לפני שאתה לוקח את המסלול הזה.

עלויות של משיכת מזומן כרטיס חוץ בנקאי

משיכת מזומן כרטיסים חוץ בנקאיים הם דרך נגישה ונטולת טרחה להשיג כסף בעת הצורך. הם מתקבלים בכל העולם, כך שאין צורך להתמודד עם ניירת בנק או להמתין עד שהכרטיס שלך יגיע בדואר.

אם אתה משתמש בכרטיס החוץ בנקאי שלך לעתים קרובות כדי למשוך מזומן, היו מודעים לעלויות הכרוכות בכך. העמלות שונות בין הבנקים ויכולות להצטבר עם הזמן לסכום ניכר.

אחת הדרכים לחסוך בעמלות כספומט היא באמצעות רק שימוש ברשת הבנק שלך. פעולה זו יכולה לחסוך הרבה כסף בטווח הארוך.

חלופה נוספת היא למצוא בנק שמחזיר עמלות כספומט מחוץ לרשת.

עם זאת, החזרים אינם מובטחים. ייתכן שתצטרך לשמור על יתרה מסוימת בחסכונות או בחשבון העובר ושב שלך כדי להיות זכאי להחזר העמלה.

בנוסף, כדאי להגביל את העסקאות מחוץ לרשת. לדוגמה, אם אתה לקוח של בנק אוף אמריקה עם חשבון הקשור לחשבון חיסכון, אז אתה רשאי רק שש העברות או משיכות בחודש ללא עמלה.

הימנע מעמלות כספומט מחוץ לרשת על ידי שימוש באפליקציית בנקאות סלולרית או ביקור בסניף פיזי עבור חלק מהעסקאות או פניות בחשבונך. כמה בנקים מקוונים עם רשתות כספומט גדולות אפילו מחזירים חלק מהלקוחות של עמלות כספומט.

אם אתה נוסע לעתים קרובות, עלות משיכת הכסף מכספומטים מחוץ לרשת יכולה להסתכם במהירות בסכום ניכר. יתרה מזאת, היו מודעים לכל עמלה נוספת הנגבה על ידי הבעלים של הכספומט או המפעיל שלו.

לרוב, עמלות אלו מיותרות ומוציאות רק כמה דולרים מהארנק. עם זאת, אם אתה משתמש בכרטיס משיכת מזומנים חוץ בנקאי שלך כדי לגשת לחסכונות או לקרנות חירום לעתים קרובות, העלויות הללו עלולות להצטבר במהירות ולהרוס את הכסף שלך.

נוֹחוּת

אחת הדרכים הפשוטות ביותר למשוך מזומן ללא כרטיס היא שימוש באפליקציית הבנקאות הניידת של הבנק שלך או בארנק הנייד המשויך. טכנולוגיה זו הופכת פופולרית יותר ויותר בקרב צרכנים השואפים להחזיק כמה שפחות מזומנים בכיסם.

היתרונות של שיטה זו כוללים נוחות, מהירות ואבטחה. כספומט יסרוק את כרטיס האשראי או החיוב שלך ויפיק ברקוד שבו תוכל להשתמש עם הטלפון שלך כדי למשוך כסף מבלי להכניס פיזית את הכרטיס למכשיר. חלק מהארנקים הניידים אף מאפשרים אימות באמצעות טביעת אצבע, קוד סיסמה או טכנולוגיית זיהוי פנים.

היבט יתרון נוסף של טכנולוגיה זו הוא התאימות שלה לאפליקציות אחרות, כגון תקציב, סידורים וקניות. אם כרטיס החיוב שלך מקושר ל-Apple Pay, Google Pay או Samsung Pay, למשל, אתה יכול להקיש על הטלפון החכם שלך בכספומט כדי לבצע תשלום או אפילו לקבל מזומן בחזרה!

למרבה הצער, ייתכן שאופציה זו לא תהיה זמינה בכל השווקים ועשויה לכלול עמלות. עם זאת, זו יכולה להיות דרך יעילה לעקוף עמלות כספומט יקרות או גרוע מכך, אי יכולת להשיג מזומן נוסף בעת הצורך.

מעקב אחר הוצאות בזמן אמת מקל על השמירה על התקציב שלך ומונע מתח כלכלי. זה שימושי במיוחד אם אתה מנסה לחסוך לחופשה או לרכישה גדולה שתגיע בקרוב.

זה גם מועיל כדי להבין את דפוסי ההוצאות שלך ולהימנע מהוצאות יתר על פריטים מיותרים. רוב הארנקים הניידים מספקים אפליקציות לניהול חשבונות ורשימות של עסקאות תכופות – מידע שימושי בעת תכנון רכישות או נסיעות בעתיד.

בִּיטָחוֹן

אם אתה משתמש בכספומט לעתים קרובות, כדאי להיות מודעים לאמצעי האבטחה שהבנק שלך נוקט כדי להגן על לקוחותיו. לדוגמה, בנקים מסוימים עשויים לדרוש ממך לשנות את ה-PIN שלך לאחר כל משיכה ולאמת את זהותך לפני שחרור מזומן מחשבונך.

אחד מאמצעי האבטחה החשובים ביותר שאתה יכול לנקוט הוא לא לשתף את הכרטיס שלך עם אף אחד. יתר על כן, אל תרשום את ה-PIN שלך על כל דבר הנראה לעין.

כאשר אינך משתמש בכספומט, ודא שמספר ה-PIN שלך מוסתר. בדרך זו, אם מישהו אכן יגלה את זה, הוא לא יכול להשתמש במידע שלך נגדך.

הדרך הבטוחה ביותר למשוך כסף מכספומט היא באמצעות השירות ללא כרטיסים של הבנק שלך. שירותים אלו מייצרים קוד חד פעמי אותו יש להזין בסמארטפון על מנת לקבל את המזומן.

עם זאת, עליך להיות מודע לכך ששיטה זו אל תהיה בטוח כמו הכנסת הכרטיס שלך למכשיר כספומט. הסיבה לכך היא שהאקרים עלולים לגנוב את הנתונים בכרטיס שלך על ידי רפרוף מהפס המגנטי שלו.

אמצעי אבטחה נוסף הוא הגבלת גישה למערכת המחשב שלך על ידי הסרת תוכניות מיותרות והתקנת חומת אש. פעולה זו תגן על נתונים רגישים מפני האקרים ווירוסים שעלולים לגנוב סיסמאות.

בנוסף, זה חכם להתקין עדכוני תוכנה במחשב האישי שלך כדי להגן עליו מפני התקפות אפשריות. יתר על כן, השתמש בתוכנית ניהול אבטחה כדי לנטר את כל המכשירים המחוברים לכספומט שלך ולדווח על כל פעילות חריגה לרשויות אכיפת החוק.

בנוסף לאמצעי בטיחות אלו, חיוני שתהיו מודעים לדרכים היעילות ביותר להשתמש בכרטיסי החיוב או האשראי שלכם. לדוגמה, לעולם אל תשתף את ה-PIN שלך עם אף אחד אחר ותשנה אותו באופן קבוע.

מגבלות

הבנק או איגוד האשראי שלך קובעים כמה מזומנים אתה יכול למשוך בכספומט. לחלק מהמוסדות יש הגבלות חודשיות, בעוד שאחרים מספקים יותר גמישות.

לכרטיס החיוב שלך יש גם מגבלות על כמה כסף אתה יכול להוציא איתו. למרות שהסכומים הללו נוטים להיות גבוהים ממגבלת המשיכה היומית של כספומט, מכשולים אלה עדיין יכולים להקשות על קבלת סכומי כסף גדולים בעת הצורך.

חנויות מסוימות, במיוחד חנויות מכולת, עשויות להחזיר מזומן בקופה בעת השימוש בכרטיס החיוב שלך. חשוב להיות מודע לכך שזה לא נחשב עבור מגבלת הרכישה היומית שלך או מגבלת משיכת הכספומט שלך.

כאשר מבצעים רכישה בחנות, כדאי לזכור מגבלה זו כדי לא למשוך יתר על המידה בחשבון ולגרום לעמלות. מגבלה זו חלה הן על רכישות והן על משיכת מזומנים מנקודת המכירה; לכן, פנה לבנק שלך לאישור.

הבנקים עשויים להגדיר גבולות נמוכים מאוד או גבוהים למשיכת כספומט.

כשאתה מבקש מהבנק שלך להגדיל את מסגרת האשראי, הקפד לעמוד מאחוריך טיעון משכנע. הראה שאתה לקוח מבוסס שזקוק לעתים קרובות לסכומים גדולים של מזומנים.

אם הבנק שלך לא מאפשר להגדיל את מגבלות המשיכה בכספומטים, ישנן שיטות אחרות להשיג את הכסף. נסה לפזר משיכות על פני מספר ימים כדי להישאר במסגרת המגבלה שלך ואולי תשקול לקבל מקדמה במזומן או לקבל מזומן בחזרה בעת קניות בחנויות מסוימות.

למרות שאפשרויות אלה יכולות לספק לך מזומן נוסף, הן בדרך כלל יקרות וגוזלות זמן. בנוסף, תצטרך לשלם ריבית על כל מקדמות במזומן או עסקאות החזר כספי בחנות שתבצע.

בנקים וחברות אשראי רבים יגדילו את מגבלת משיכת הכספומט שלך אם תתבקש. זו יכולה להיות עלייה קבועה או זמנית, אז כדאי לשאול אם אתה מוצא את עצמך זקוק לעתים קרובות ליותר מזומנים ממה שהמגבלה שלך מאפשרת.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מודעות: