adamsharon הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות בצ'קים

הלוואות בצ'קים
הלוואות בצ'קים

מהן הלוואות בצ'קים?

הלוואות בצ'קים הן סיוע פיננסי לטווח קצר שיש להחזיר ביום המשכורת הבא של הלווה. הם יכולים להיות מועילים עבור הוצאות בלתי צפויות או פרויקטים של שיפוץ בית.

למרבה הצער, הלוואות אלו לא יכולות להיות האפשרות הטובה ביותר עבור לווים עם אשראי גרוע. במקום זאת, מומלץ לחפש אלטרנטיבות כגון הלוואות אשראי גרועות והלוואות שותפות לחתימה.

אין בדיקת אשראי לקבלת הלוואות בצ'קים

אין הלוואות אישיות בבדיקת אשראי מציעות אלטרנטיבה ללווים עם אשראי גרוע ולאלו שאינם יכולים לזכות במוצרי הלוואות מסורתיים. הלוואות אישיות אלו מספקות לרוב מימון מהיר, ריביות נמוכות ותנאי החזר גמישים – מה שהופך אותן לאופציה נחשקת עבור צרכנים רבים.

עם זאת, הם באים עם הסיכונים שלהם. חלק מהלוואות ללא בדיקת אשראי כמו הלוואות משכורת והלוואות רכב יכולות להפוך להתמכרויות שמשפיעות לרעה על האשראי. יתר על כן, הם מפחיתים את הסיכוי של לווים לבנות אשראי, מה שמקשה עליהם להשיג סוגים אחרים של מימון בהמשך הקו.

הלוואות ליום המשכורת והרכב הן מכשירים פיננסיים לטווח קצר בריבית גבוהה, עם תשלומי בלון לעתים קרובות המתחדשים מדי חודש. הם עלולים להיות מסוכנים במיוחד מכיוון שהם יכולים להוביל למה שרגולטורים מתייחסים אליו כ"מחזור חובות", שבו לווים ממחזרים מספר פעמים.

יתר על כן, הלוואות אלו מספקות למלווים טורפים יעד מוכן. מלווים אלה גובים לעתים קרובות עמלות נוספות שמגדילות את סכום תשלום ההלוואה שלך ומקשות על החזרה.

אם אתה צריך הלוואה אישית ללא בדיקת אשראי, אל תפחד לחפש ולהשוות הצעות.

הימנע מדרישות תשלום

חלק מהונאות הלוואות אישיות ללא בדיקת אשראי דורשות מידע בנקאי, כרטיסי מתנה או כרטיסים משולמים מראש על מנת לעבד את ההלוואה. טקטיקות אלו עשויות להעיד על מלווה שמנסה לנצל אותך; מלווים לגיטימיים לעולם אינם מבקשים סוגים אלה של תשלומים מראש.

היזהר משיווק הצעות

חלק מהונאות הלוואות אישיות ללא בדיקת אשראי מפרסמות את שירותיהם בשיטות שוועדת הסחר הפדרלית אוסרת במפורש, כגון שידול מדלת לדלת. בעוד שפרסומות אלו יכולות להיות דגל אדום, מלווים לגיטימיים מפרסמים בדרך כלל את הצעות ההלוואות שלהם רק באמצעות דואר חילזון או דואר אלקטרוני.

חלק מהלוואות ללא בדיקת אשראי דורשות גם אימות תעסוקה על מנת לאשר הלוואה. זה יכול להוות בעיה עבור אלה שיש להם עבודה אך אינם מצליחים לבצע את התשלומים שלהם בזמן או שאינם מרוויחים מספיק כסף כדי לכסות את התחייבויות ההלוואה שלהם.

ריביות גבוהות של הלוואות בצ'קים

הלוואות בריבית גבוהה עלולות להסתחרר במהירות לנטל חובות כאשר אינך יכול להרשות לעצמך להחזיר אותן. למרבה המזל, לרוב המדינות יש מכסים על שיעורי הריבית המקסימליים המותרים על הלוואות מסוימות.

חיסכון בכסף בהלוואה בריבית גבוהה מחייב חיפוש אחר הריביות התחרותיות ביותר. התחל בבדיקה מול הבנק, איגוד האשראי או המוסד הפיננסי שלך כדי לראות מה יש להם זמין; לאחר מכן השווה את ההצעות הללו לאלו של מלווים מקוונים. בנוסף, הקפד לדעת אילו עמלות נוספות עשויות לחול מכל מלווה.

לבסוף, הקפד לחפש הלוואה ללא קנסות פירעון מראש או עמלות אחרות למקרה שלא תעמוד בתשלומים. פעולה זו יכולה לסייע במניעת צבירת חובות שעלולה להוביל בסופו של דבר לפשיטת רגל. כרטיסי אשראי והלוואות אישיות הן שתי צורות נפוצות של חוב צרכני; התשלום שלהם מצריך לא רק ביצוע תשלומים בזמן, אלא גם הפחתת יתרות ושיפור דירוג האשראי.

מחייב אישור הצ'ק

אישור צ'ק יכול להיות צעד קל שיכול לשפר מאוד את האבטחה הבנקאית שלך. אבל זה חיוני שתעשה את זה נכון; אחרת, מישהו אחר עלול ליירט ולהפקיד את הצ'ק שלך לפני שהוא יגיע אליך. עם זאת, עם אישור מתאים, לא תהיה הוכחה שמישהו אחר עיבד והפקיד את התשלום שלך לחשבונך.

כדי להבטיח את אבטחת הצ'ק יש לכתוב עליו "להפקדה בלבד". אישור קפדני זה מבטיח שההמחאה שלך מיועדת להפקדה בלבד ולא ניתן לפדות אותה או להעבירה למקום אחר. להבטחה נוספת, הוסף את מספר החשבון של חשבון ההמחאה או החיסכון שלך שבו אתה מתכנן להפקיד את הצ'ק.

חיוני להיות המוטב המקורי בכל המחאה. זה רלוונטי במיוחד אם ההמחאה מתבצעת למספר אנשים (למשל, ג'ון וג'יין סמית').

לפני החתימה על ההמחאה, בדוק שוב את שורת התשלום בגב. פעולה זו מבטיחה שהאדם הנכון חותם על המסמך ומונעת מכם להניח הנחה שגויה.

יתר על כן, ודא שהשם בחזית ההמחאה תואם למה שאתה חותם מאחור. הבנקים לא יקבלו צ'ק שנשלח למספר מקבלי תשלום אם הם לא מאמינים שאתה אכן מקבל התשלום המקורי הרשום בו.

בעת חתימה על המחאה, השתמש רק בדיו כחול או שחור. כל צבע אחר עלול לגרום לבנק לדחות את הצ'ק שלך.

זה מהותי

לידיעתך, לא כל הבנקים יקבלו צ'קים של צד שלישי, וחלקם עשויים לדרוש ממך להיות נוכח בעת הפדיון או הפקדת הצ'ק. זה יכול להפוך את התהליך למורכב יותר ועלול לגרום להמתנה ארוכה יותר לפינוי הכספים.

חלק של הלוואות בצ'קים אינן מצריכות בדיקות אשראי, אולם אלו נוטות להיות מסוכנות יותר ומגיעות עם שיעורי ריבית ודמי הקמה גבוהים יותר ממוצרי הלוואות מסורתיים. אם אינך בטוח אם הלוואה ללא בדיקת אשראי מתאימה לך, פנה ליועץ פיננסי לקבלת הכוונה.

דורש השמדת הצ'ק

הלוואות בצ'קים יכולות להיות דרך אידיאלית ללוות כסף מבלי לדאוג לגבי ניקוד האשראי שלך. אבל לפני שאתה מתחייב, הקפד להבין את כל ההשלכות שלה.

צ'ק הוא דף נייר כתוב ומתוארך המורה לבנק לשלם סכום שצוין למישהו או לחברה. יש לו רכיבים רבים, כמו קופסת הדולר וקו מקבל התשלום הפופולרי. יתר על כן, המחאות כוללות גם שורות חתימה, תאריכים ושורות תזכיר.

הדבר הגדול בהמחאות הוא שאין צורך להחזירם מיד. למעשה, מלווים רבים מספקים אפשרויות הלוואות בצ'קים המאפשרות לך להחזיר את החוב שלך לאורך זמן על ידי ביצוע תשלומים קבועים.

לדוגמה, ייתכן שתסכים לבצע תשלומים של עד שבועיים. יתר על כן, קחו בחשבון את התקציב שלכם ואת תנאי ההחזר של ההלוואה; פעולה זו יכולה לסייע במניעת חדירת הלוואות יקרות ומיותרות.

הדרך היעילה ביותר להשמיד צ'ק היא לגרוס ולזרוק אותו, אבל זה לא תמיד אפשרי. אפשרות חלופית היא לבטל את ההמחאה על ידי כתיבת "בטל" בחלק התחתון. פעולה זו מונעת ממישהו אחר לפדות אותו על שמך ולהשאיר אותך אחראי לכל כספים שלא שולמו. אתה יכול אפילו לאחסן צ'ק מבוטל בפנקס הצ'קים שלך עד לסילוקו; שימוש בשיטה זו מבטיח להימנע מכל הסיכונים הפוטנציאליים הקשורים בהוצאת צ'ק.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מודעות: