adamsharon הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה עד 3000

הלוואה עד 3000 ש"ח ויותר

אנשים זקוקים להלוואות מסיבות רבות, ואנחנו כאן כדי לעזור לך. בין אם אתם צריכים כסף להוצאות חינוך גבוהות, טיול לחו"ל, חגיגת בר/בת מצווה לילדכם או שיפוץ הבית – יש לנו את הפתרון!

הלוואה עד 3000 ש"ח מותאמת לך בראש. תן לצוות המנוסה שלנו לטפל בכל צרכי המימון שלך כדי שתוכל להתמקד במה שחשוב ביותר: לקבל את הלוואה עד 3000 שמתאימה לך!

כמות מינימלית

הלוואות מוצעות לעסקים קטנים ברחבי ישראל. הלוואות אלו נועדו לסייע לפיתוח עסקי (לרבות רכישת ציוד, שיפוצים, הרחבת תשתיות ופרסום), לא להחזר חובות או רכישת מניות (יש קרן הלוואות חלופית למטרה זו) ולא לרכישת נדל"ן. המועמדים נדרשים להוכיח את זהותם היהודית באמצעות הצגת תעודת זהות ישראלית. עליהם להיות בין 22-65, נשואים או רווקים, ולהגיש את כל הניירת הרשומה בעמוד המצורף (רשימת המסמכים להגשה עם בקשת ההלוואה לעסקים קטנים שנפגעו ממצבה הכלכלי של ישראל). על הערבים להיות בני 24 עד 65, מועסקים במקום עבודתם הנוכחי או עצמאים, מרוויחים לפחות 3,000 ש"ח נטו לחודש למשך 12 חודשים לפחות, וללא כל מגבלות בחשבון הבנק שהוסרו.

כמות מקסימלית

הש"ח מציע מגוון אפשרויות הלוואות למשפחות מעוטות יכולת ורווקים, עד 3000 ש"ח עם הטבות כגון תקופת החזר ממושכת, ריביות נמוכות יותר ותהליך הגשה מקוון נוח. יתרה מכך, השקל מספקת גם מוצרי ביטוח המותאמים לדרישותיכם.

היתרון העיקרי של הלוואה עד 3000 הוא היעדר קנסות לפירעון מוקדם. בנוסף, יש לך אפשרות לדחות את תשלומי הריבית עד שישה חודשים.

ההלוואה היא דרך יעילה להפחית את חשבונות החשמל החודשיים. כדי לסייע ללקוחות, השקל הציג תמריצים שונים כמו אפליקציה משופרת לסלולר, תכונות אבטחה והטבות נוספות למשתמשים. בנוסף, הם מתכננים להשיק שירות שיאפשר ללקוחות לבדוק את מצב החשבון ולשלם במקום. יתרה מכך, שקל יכול להיות המקום המועדף עליך אם אתה מחפש משכנתא או מתחיל בפרויקט שיפוץ בית.

עמלות

חברות מציעות הלוואות ללא ריבית בשקלים לא צמודים לתמיכה בפיתוח עסקי או התרחבות מעבר למה שניתן לספק ממקורות אחרים, לרבות השקעה וסיוע פיננסי מ-IFLA עצמה. סכום ההלוואה המקסימלי המותר לבקשה הינו 90,000 ₪.

הלוואות זמינות ליחידים ולעסקים קטנים ברחבי ישראל עם מחזור שנתי של עד 150,000 ₪. על המועמדים לאשר את זהותם היהודית בהצגת תעודת זהות ישראלית, ולהיות בין 22-65 שנים (נשואים) או בני 24-60 (רווקים).

הם יכולים לבקש הלוואה של עד 60,000 ש"ח עם שלושה ערבים, או עד 90,000 ש"ח עם ארבעה. עם זאת, על הערבים להיות בין גיל 24 ל-65 ובעלי הכנסה נטו מינימלית של 3,000 שקל בכל חודש.

מעבר לכך, עליהם לקבל אישור מרואה חשבון או יועץ מס. יתרה מזאת, עליהם לספק נתונים מקיפים לגבי כל הפעולות העסקיות שלהם, כמו גם לגבי כל שותפים או בעלי מניות שיש להם.

תוכנית נוספת הזמינה לעסקים קטנים היא קרן הלוואות להוצאות קבועות. המענק הזה עוזר לעסקים לכסות הוצאות עסקיות קבועות שלא נחסכו כמו שכר דירה או חשמל שעדיין לא נחסכו. המענק תקף עד 8 באוקטובר 2020 ומשולם מדי חודשיים עד יוני 2021.

מסגרת הלוואות מיוחדת הוקמה כדי לסייע לחברות שנפגעו ממשבר הקורונה המתקשות למצוא מקורות מימון חלופיים לפעילותן. קרן זו מציעה הלוואות הון חוזר עד חמש שנים או 8% מהמחזור השנתי האחרון של החברה, עם אופציה לדחיית התשלום בחצי שנה.

משרד האוצר מגדיל את קרן ערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים נוספים ב-28 מיליארד שקל, ומעלה את היקפיה ל-50 מיליארד שקל. מהלך זה צפוי להגדיל משמעותית את היקף ההלוואות תוך שיפור תנאי ההלוואה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מודעות: